Jak objednat dárková vína s logem

Objednávku vín z našeho sortimentu snadno zadáte v našem e-shopu, kde si můžete vybrat z nabídky aktuálně dostupných vín z jednotlivých vinařství.

Pro zdůraznění dárkového charakteru vína doporučujeme použití některého z dárkových obalů, které mohou přispět k profesionální prezentaci Vašich dárkových vín.

Budete-li si přát na etiketu umístit Vaše logo nebo jiný obrázek, přiložte k objednávce v našem e-shopu soubor s požadovaným motivem nejlépe ve formátu: jpg, jpeg, pdf, cdr, ai, png, gif, rtf. Pokud chcete uvést určitý text, stačí jej vepsat do poznámky. Objednávkový formulář na našem e-shopu Vás navede.

Ceník

Aktuální ceny jednotlivých vín a dárkových balení najdete v našem e-shopu. V kupní ceně vína je již zahrnut poplatek za grafické zpracování a dotisk Vašeho loga nebo sloganu na originál etiketu. Ceny v našem e-shopu jsou uvedeny bez DPH, jelikož našimi zákazníky jsou především firmy a podnikatelé. Cena vína neobsahuje náklady na přepravu, které budou kalkulovány individuálně podle dodací adresy a hmotnosti zásilky. O výši přepravného budete předem informováni.

V případě zájmu o vína z naší nabídky bez individualizovaného vzhledu etikety (bez dotisku loga) nabízíme slevu 10% z kupní ceny dárkových vín.

Minimální množství

Celkové minimální množství lahví pro jednu objednávku je 30 ks lahví vína. Vína jsou balena v papírových krabicích po 6ti kusech. Minimální množství odběru od jednoho druhu vína je stanoveno na 30 ks lahví. Důvodem je časová a technická náročnost výměny kotoučů při etiketování.

Pokud by pro Vás byl množstevní limit nepřekonatelnou překážkou, rádi Vám pochopitelně připravíme individuální cenovou nabídku i na méně lahví.

Dodací lhůta

Maximální dodací lhůta v trvání 2 týdnů začíná běžet dnem potvrzení korektury grafického návrhu dotisku Vašeho loga na etikety. Grafický návrh Vám bude zaslán emailem na základě poskytnutých podkladů. Přesnější specifikaci k umístění loga a dodatečných textů prosím uveďte do poznámky v objednávce.

V případě objednávky vín bez dotisku loga s originál etiketou od vinaře garantujeme dodací lhůtu v trvání 1 týdne od zadání objednávky.

Přeprava

Vína jsou dodávána prostřednictvím přepravní služby Toptrans. Standardně jsou vína uložena v papírových krabicích po 6ti kusech, které jsou umístěny na paletě. Dárková balení dodáváme v rozloženém tvaru s ohledem na riziko poškození při přepravě a na objemovou náročnost. Případnou kompletaci víno+dárkový kartonek provádí zákazník sám.

Platba

Celková cena zakázky se skládá z ceny dárkových vín, případně objednaných dárkových balení, z poplatku za přepravu a DPH. Cenu produktů vč. DPH se dozvíte v objednávkovém formuláři, cena za přepravu Vám bude sdělena při potvrzení objednávky prodávajícím.

Dobírka: U objednávek do 10.000,- Kč je cena je splatná k datu převzetí dodávky zboží a to prostřednictvím úhrady dobírky přepravci. V případě, že kupujícímu nevyhovuje platba částky v hotovosti, je možno se dohodnout na bezhotovostní platbě zálohou.

Zálohová platba: U objednávek nad 10.000,- Kč je cena splatná před expedicí objednávky kupujícímu a to na základě úhrady zálohové faktury vystavené prodávajícím.

Bankovní spojení pro bezhotovostní platby: Komerční banka, a.s., účet č. 43-250530207/0100