O nás

Dárkové víno s firemním logem na etiketě

Darvin je tu pro Vás s nabídkou vysoce kvalitních moravských vín v širokém sortimentu od vín zemských až po přívlastková. Luxusním dárkem se mohou stát prvotřídní slámová vína za bezkonkurenční ceny. Dlouhodobě spolupracujeme s několika uznávanými jihomoravskými vinaři, jejichž produkty mohou nést také Vaše firemní logo. Vína dodáváme s originální etiketou vinařství, do které jsme schopni zakomponovat Vaše firemní logo či případný reklamní slogan či text. Vína se tak stávají nositelem Vaší firemní značky a mohou posloužit jako neotřelý a originální propagační předmět či dárek pro Vaše zákazníky, zaměstnance a obchodní partnery.

PRVOTŘÍDNÍ MORAVSKÉ VÍNO + ORIGINÁL ETIKETA + VAŠE LOGO

Na těchto stránkách můžete prozkoumat aktuální nabídku vín i dárkových balení na láhve a v našem e-shopu je také snadno objednáte.

Jedním z argumentů, proč své partnery obdarovat právě lahví vína, je fakt, že současná česká legislativa pro tuto formu firemní propagace umožňuje využít daňových odpočtů. Bližší informace k této tematice najdete v sekci Víno a daně.

Agentura Darvin, s.r.o.

Naše společnosti, Agentura Darvin, s.r.o., má pevné vazby na partnerskou tiskárnu Etiflex, s.r.o., která si vybudovala dlouholetou tradici v oblasti tisku se zaměřením na etikety a veškerou tištěnou propagaci pro vinaře v jihomoravském regionu, kde také obě společnosti sídlí. Naše úspěšná spolupráce v oblasti dárkových vín s firemním logem na etiketě již funguje třetím rokem a vína se značkami našich zákazníků na etiketách nadále putují do světa.

Partnerství se společností Etiflex, znalost prostředí a vazby na jednotlivé výrobce vína v regionu stály u zrodu produktu spojujícího všechny tyto výhody. Nyní Vám můžeme nabídnout komplexní dodávku dárkových moravských vín včetně firemního loga na originální etiketě.

Jsme schopni se operativně přizpůsobit přáním zákazníka a své služby podle nich neustále vyvíjet a zdokonalovat. Cílem společnosti je postupně rozšiřovat portfolio služeb v zájmu propagace moravského vinařství a podpory tohoto ušlechtilého odvětví. Rádi bychom prvotřídní víno z Moravy přiblížili také Vám a přispěli k propagaci Vaší značky touto cestou...